Шкала складається з п 'яти ставок - 15%, 18%, 21%, 24% і 27%.

Найнижчу ставку пропонується ввести для тих, хто заробляє до п'яти розмірів мінімальних зарплат (з 1 січня мінімальна зарплата в Україні - 4723 грн). Найвищу - для тих, у кого місячний дохід вище 200 розмірів мінімальних зп.

Також документом пропонується:

- звільнити від оподаткування податком на доходи фізосіб і військовим збором доходи у вигляді процентів за депозитами;

- встановити мінімальний неоподатковуваний дохід для фізосіб з місячним доходом не вище 15 розмірів мінімальної зарплати, передбачивши, що відповідні фізособи мають право зменшити свій місячний оподатковуваний дохід на суму мінімального неоподатковуваного доходу, який визначається як розмір мінімальної зарплати.

"Підвищена ставка буде застосовуватися тільки для рівня доходів, що перевищують максимальну базу для нарахування єдиного соціального внеску (15 розмірів мінімальної заробітної плати). При цьому, підвищена ставка податку буде застосовуватися тільки до перевищення бази над базою, що підлягає оподаткуванню за нижчою ставкою ", - уточнюється в пояснювальній записці до законопроекту.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав