Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі про оскарження постанови, якою було внесено зміни до порядку перетину громадянами України державного кордону з Російською Федерацією. Про це повідомляє прес-служба ОАСК.


"Суд прийняв до розгляду справи за правилами загального позовного провадження і призначив підготовче судове засідання у справі на 21 липня 2020 року", - сказано в повідомленні.
Так, позивачі просять суд визнати протиправною та недійсною постанову уряду від 18 грудня 2019 року № 1056 "Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією".


Відповідно до зазначеного документа, українцям з 1 березня 2020 року заборонено в'їжджати, прямувати транзитом, перебувати і пересуватися територією Російської Федерації на підставі паспорта громадянина України або свідоцтва про народження для дітей до 16 років. А для виїзду на територію РФ громадянам України потрібен закордонний паспорт.


Як повідомлялось, 24 червня до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло два позови до Кабінету міністрів України щодо оскарження постанови, якою були внесені зміни до порядку перетину громадянами України державного кордону з Російською Федерацією.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав