Вирішення спорів у Харкові, Києві та по всій Україні: цивільні, сімейні, господарські спори. Реєстрація ФОП, ТОВ, Торгової марки, знака. Виїзд дитини за кордон без згоди батька та позбавлення батьківських прав.
Державна фіскальна служба нагадала, що контролюючий орган надсилає платнику податків податкове повідомлення-рішення, якщо сума грошового зобов'язання платника податків розраховується контролюючим органом згідно зі ст. 54 ПК (крім декларування товарів, передбаченого для громадян) або якщо за результатами перевірки контролюючим органом встановлено факт:
- невідповідності суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації;
- завищення розміру задекларованого від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми ПДВ, розрахованого платником податку згідно з розділом V цього ПК;
- заниження або завищення суми податкових зобов'язань, заявлених у податковій декларації, або суми податкового кредиту, заявленої у податковій декларації з ПДВ, крім випадків, коли зазначене заниження або завищення враховано при винесенні інших податкових повідомлень-рішень за результатами перевірки.
Такий порядок встановлено п. 58.1 ст. 58 ПК.
Відповідно до п. 57.3 ст. 57 ПК, у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом з підстав, зазначених у пп. 54.3.1 - 54.3.6 п. 54.3 ст. 54 ПК, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, що настають за днем такого погодження.