Зовсім недавно Міністр юстиції Павло Петренко порадував українців нововведеннями, які в найближчому майбутньому можуть поліпшити рівень забезпечення прав дітей в Україні та гарантування їм права на гідний зміст, а також всебічний розвиток.

А саме, Міністр заявив про нові санкції для батьків-боржників. Новації передбачають негативні наслідки для тих батьків (як матері, так і батька), які ухиляються від фінансової підтримки своїх рідних дітей. Зокрема, заплановано введення автоматичного збільшення розміру аліментів за їх несплату більш, ніж протягом 1-го року.

Сума боргу буде автоматично збільшуватися. Якщо заборгованість більше року, сума збільшується - на 30%, більше 2-х років - на 50%, і більше 3-х років - на 100%. Як повідомив Павло Петренко, "кожного знайдемо і з кожного спишемо борги. Або неплатники будуть працювати на суспільно-корисних роботах до того часу, поки не погасять борги перед дитиною. Якщо будуть ухилятися - їх чекає кримінальна відповідальність. І це буде чесно і справедливо ".

На жаль, коли саме ці зміни набудуть чинності поки невідомо, але будемо сподіватися, що це буде незабаром!

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав