Вищий господарський суд доповнив формаційний лист від 12.09.2014  № 01-06/1290/14 "Про Закон" Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв 'язку з проведенням антитерористичної операції ".

Встановлено, що у разі подання заяви (у т. ч. позовної) або скарги, щодо якого ГПК передбачено обов'язкове направлення його копії та копії доданих до нього документів іншим учасникам судового процесу, які знаходяться на території проведення АТО і на адресу яких у зв'язку з цим неможливо направити відповідні копії, суд повинен перевірити неможливість відправлення копії заяви та документів шляхом ознайомлення з відповідними відомостями на офіційному сайті Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" в мережі Інтернет (http: // www. Ukrposhta.ua або http://www.ukrposhta.com).

Обов'язок подати документ, яким підтверджується неможливість відправлення копії заяви та доданих до неї документів іншому учаснику судового процесу, що знаходиться на території проведення АТО, покладається на заявника у разі необхідності.

Зміни внесено листом ВГСУ від 24.09.2015  № 01-06/1593/15.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав