Часто правоохоронні органи не дуже ретельно вивчають справу і передають її до суду, який заарештовує як автомобіль-двійник, так і за фактом справжній. У такому випадку сумлінні власники отримують стрес, а також витрачають час і гроші, щоб зняти арешт зі справжньої машини.

Єдиним доказом легальності автомобіля є унікальний VIN-код, який збігається в документах і на самому транспортному засобі.


Якщо людина впевнена, що придбала автомобіль в салоні або має офіційний договір купівлі-продажу, то обов'язково потрібно сфотографувати VIN-код на автомобілі та в документах і надіслати клопотання/заяву/скаргу на слідчого або до суду з вимогою не накладати арешт на справжній автомобіль і зазначити, що автомобіль-двійник не має до нього ніякого відношення і він не причетний до того, що хтось без його відома підробив його номерні знаки і свідоцтво про реєстрацію, взявши дані з бази автомобілів.


Тому, якщо власник транспортного засобу потрапив у таку ситуацію, йому необхідно звертатися до суду. Для цього краще найняти адвоката, який допоможе підготувати всі необхідні документи для успішного вирішення конфліктної ситуації з двійником.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав